ПІБ учасника Район Навчальний заклад Місто Клас навчання Клас завдань на олімпіаді ПІБ вчителя Профіль навчання
1 Вороновський Костянтин Володимирович Балаклійський Балаклійський ліцей Балаклія 10 10 Гутник Олена Володимирівна фізико-математичний
2 Бурич Анастасія Юріївна Балаклійський Балаклійський ліцей Балаклія 10 10 Гутник Олена Володимирівна фізико-математичний
3 Могилка Олександр Вікторович Балаклійський Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Балаклія 11 11 Котелевець Наталія Валентинівна універсальний
4 Бескорсова Тетяна Олександрівна Балаклійський Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 ім.О.А.Тризни Балаклія 11 11 Соловйов Сергій Миколайович універсальний
5 Захаров Сергій Олександрович Валківський Ков'язька ЗОШ І-ІІІ ступенів Валки 9 9 Токар Сергій Георгійович
6 Чечуйко Олексій Вікторович Валківський Огульцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Валки 10 10 Будюкова Віра Григорівна універсальний
7 Набока Валентин Олександрович Валківський Валківський ліцей імені О. Масельського Валки 11 11 Сосновцев Олександр Олексійович універсальний
8 Шульга Ярослав Миколайович Валківський Валківський ліцей імені О. Масельського Валки 11 11 Сосновцев Олександр Олексійович універсальний
9 Сорокін Артем Сергійович Великобурлуцький Площанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Великийбурлук 9 9 Дейнеко Лілія Олександрівна
10 Холод Владислав Миколайович Великобурлуцький Великобурлуцький ліцей Великийбурлук 10 10 Олехнович Вероніка Олександрівна фізико-математичний
11 Ковшов Юрій Сергійович Великобурлуцький Великобурлуцька ЗОШ І-ІІІ ступенів Великийбурлук 11 11 Мельникова Галина Михайлівна універсальний
12 Риков Дмитро Миколайович Великобурлуцький Великобурлуцький ліцей Великийбурлук 11 11 Олехнович Вероніка Олександрівна фізико-математичний
13 Чипіженко Олександр Олександрович Вовчанський Старосалтівська гімназія Вовчанськ 9 9 Гордієнко Олександр Миколайович
14 Убайтаєва Маліка Саїд-Усманівна Вовчанський Шестаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Вовчанськ 10 10 Ткаченко Олексій Васильович універсальний
15 Соболь Юлія Сергіївна Вовчанський Ліцей № 2 м. Вовчанська Вовчанськ 11 11 Сергієнко Наталя Федорівна фізико-математичний
16 Камериста Яніна Юріївна Вовчанський Ліцей № 2 м. Вовчанська Вовчанськ 11 11 Сергієнко Наталя Федорівна фізико-математичний
17 Рибалка Сергій Васильович Дворічанський Тавільжанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Дворічна 9 9 Шахов Олександр Георгійович
18 Сизонов Андрій Юрійович Дворічанський Тавільжанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Дворічна 10 10 Шахов Олександр Георгійович уніерсальний
19 Бердник Євгеній Вікторович Дворічанський Тавільжанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Дворічна 11 11 Шахов Олександр Георгійович універсальний
20 Ткаченко Андрій Андрійович Дергачівський Дергачівська гімназія № 3 Дергачі 11 11 Головко Олексій Володимирович фізико-математичний
21 Романович Анна Сергіївна Дергачівський Малоданилівський ліцей Дергачі 11 11 Загайнова Ганна Сергіївна універсальний
22 Лонгус Кірілл Сергійович Дергачівський Малоданилівський ліцей Дергачі 10 10 Никитюк Сергій Васильович природничичй
23 Дудник Євген Володимирович Дергачівський Вільшанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Дергачі 10 10 Вареца Валентина Сергіївна універсальний
24 Безрук Іван Володимирович Дергачівський Вільшанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Дергачі 9 9 Грінченко Людмила Олександрівна
25 Бондаренко Артем Андрійович Зміївський ліцей № 1 сел. Комсомольське Зміїв 9 9 Шевченко Наталія Олександрівна
26 Немашкало Руслан Сергійович Зміївський ліцей № 1 м. Змієва Зміїв 9 9 Коршунова Ольга Вікторівна
27 Титаренко Микола Миколайович Зміївський ліцей № 1 м. Змієва Зміїв 10 10 Коршунова Ольга Вікторівна філологічний
28 Манахов Кирило Андрійович Зміївський гімназія № 2 сел. Комсомольське Зміїв 11 11 Слонь Марина Сергіївна фізико-математичний
29 Колісник Олександр Сергійович Зміївський Першотравнева гімназія Зміїв 11 11 Кривко Лариса Василівна природничий
30 Юхно Євгеній Леонідович Золочівський Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Золочів 9 9 Роменко Лариса Миколаївна
31 Музалевський Олексій Сергійович Золочівський Золочівська гімназія № 1 Золочів 11 11 Скляренко Тетяна Олексіївна математичний
32 Чала Тетяна Олександрівна Золочівський Золочівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Золочів 11 11 Касьян Наталія Іванівна універсальний
33 Крамаренко Микола Миколайович Золочівський Золочівська гімназія № 1 Золочів 11 11 Раїна Надія Григорівна математичний
34 Білаш Дмитро Станіславович Лозівський Катеринівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Лозівський 9 9 Єршова Іделія Генріхівна
35 Пелюшенко Юлія Вадимівна Лозівський Катеринівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Лозівський 9 9 Єршова Іделія Генріхівна
36 Пиндич Олександр Вадимович Лозівський Катеринівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Лозівський 10 10 Єршова Іделія Генріхівна природничий
37 Кучеренко Дмитро Миколайович Лозівський Катеринівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Лозівський 11 11 Єршова Іделія Генріхівна природничий
38 Осипенко Михайло Олександрович Коломацький Шелестівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Коломак 8 8 Артамонова Наталія Миколаївна
39 Бабець Марина Володимирівна Коломацький НВК смт. Коломак Коломак 9 9 Оберемко Анна Володимирівна
40 Шотадзе Дарина Джамбулівна Коломацький Шелестівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Коломак 10 10 Артамонова Наталія Миколаївна технологічний
41 Балковий Сергій Петрович Коломацький Шелестівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Коломак 11 11 Артамонова Наталія Миколаївна технологічний
42 Зозуля Сергій Сергійович Первомайський Ржавчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Первомайський 9 9 Засуха Ірина Миколаївна
43 Зінченко Іван Едуардович Первомайський Біляївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Первомайський 10 10 Старшиніна Марина Сергіївна природничий
44 Полукаров Антон Петрович Первомайський Олексіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Первомайський 10 10 Колесник Тетяна Вікторівна універсальний
45 Ігнатов Костянтин Анатолійович Первомайський Олексіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Первомайський 11 11 Колесник Тетяна Вікторівна універсальний
46 Маловажна Ольга Русланівна Сахновщинський Сахновщинська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Сахновщина 10 10 Сальнікова Ілона Іванівна універсальний
47 Клименко Дмитро Сергійович Сахновщинський Сахновщинська гімназія Сахновщина 10 10 Чумак Вікторія Володимирівна філологічний
48 Лоцько Михайло Іванович Сахновщинський Сахновщинська гімназія Сахновщина 11 11 Чумак Вікторія Володимирівна суспільно-гуманітарний
49 Тарасюк Дмитро Олегович Сахновщинський Сахновщинська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Сахновщина 11 11 Перець Григорій Олександрович універсальний
50 Дегтярьов Дмитро Андрійович м. Ізюм гімназія № 3 м. Ізюма Ізюм 8 8 Бурлай Яна Анатоліївна
51 Мєлєнтьєв Ігор Анатолійович м. Ізюм Ізюмська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 12 Ізюм 9 9 Топчій Олександр Євгенійович
52 Заранек Станіслав Андрійович м. Ізюм гімназія № 3 м. Ізюма Ізюм 9 9 Кирилко Тарас Вікторович
53 Фоменко Павло Сергійович м. Ізюм гімназія № 3 м. Ізюма Ізюм 9 9 Кирилко Тарас Вікторович
54 Баранник Максим Миколайович м. Ізюм Ізюмська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 12 Ізюм 11 11 Лєхтєров Ігор Станіславович технологічний
55 Білогай Максим Віталійович м. Ізюм Ізюмська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 Ізюм 11 11 Кирилко Тараса Вікторович філологічний
56 Калмиков Михайло Володимирович Куп'янський Піщанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Куп'янський 8 8 Кусяк Андрій Олександрович
57 Руденко Максим Миколайович м. Купянськ Куп'янська гімназія № 1 Куп'янськ 11 11 Ханіна Зоя Іванівна природничий
58 Коростоянов Кирило Володимирович м. Купянськ Куп'янська гімназія № 3 Куп'янськ 11 11 Мухіна Ніна Миколаївна універсальний
59 Михайличенко Владислав Юрійович м. Купянськ Куп'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 12 Куп'янськ 9 10 Лобастова Марина Іванівна
60 Пліс Валерія Павлівна м. Купянськ Куп'янська гімназія № 3 Куп'янськ 9 9 Мухіна Ніна Миколаївна
61 Попов Дмитро Петрович м. Лозова Лозівська гімназія Лозова 10 10 Хлистун Людмила Федорівна філологічний
62 Грищук Костянтин Михайлович м. Лозова Лозівський НВК "ЗНЗ-ДНЗ" № 8 Лозова 11 11 Зеленцова Вікторія Анатоліївна універсальний
63 Сало Андрій Андрійович м. Лозова Лозівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Лозова 11 11 Бондаренко Володимир Миколайович універсальний
64 Білик Юрій Дмитрович м. Лозова Лозівська гімназія Лозова 8 8 Хлистун Людмила Федорівна
65 Сарга Ілля Ігорович м. Люботин Люботинська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Люботин 8 8 Гладух Олена Леонідівна
66 Попов Максим Володимирович м. Люботин Люботинська гімназія № 1 Люботин 9 9 Ковтун Сергій Володимирович математичний
67 Ванєєв Богдан Олександрович м. Люботин Люботинська гімназія № 1 Люботин 10 10 Ковтун Сергій Володимирович природничий
68 Олійник Дмитро Олександрович м. Люботин Люботинська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Люботин 11 11 Гладух Олена Леонідівна фізико-математичний
69 Талапацький Микита Петрович м. Первомайський Первомайська гімназія № 3 мПервомайський 8 8 Митрофанов Володимир Ол
70 Котенко Віктор Вадимович м. Первомайський Первомайська гімназія № 3 мПервомайський 9 9 Митрофанов Володимир Ол
71 Швайка Юрій Геннадійович м. Первомайський Первомайська гімназія № 3 мПервомайський 10 10 Митрофанов Володимир Ол фізико-математичний
72 Єрмоленко Костянтин Сергійович м. Первомайський Первомайська гімназія № 3 мПервомайський 11 11 Митрофанов Володимир Ол природничий
73 Семерков Володимир Володимирович м. Чугуїв Багатопрофільний ліцей м. Чугуєва Чугуїв 11 11 Кріцина Олена Григорівна фізико-математичний
74 Петренко Микита Павлович м. Чугуїв Багатопрофільний ліцей м. Чугуєва Чугуїв 11 11 Кріцина Олена Григорівна фізико-математичний
75 Гапонов Олег Ігорович м. Чугуїв Клугино-Башкирівська гімназія Чугуїв 10 10 Кириченко Наталя Миколаївна філологічний
76 Ізотов Євгеній Олександрович м. Чугуїв Багатопрофільний ліцей м. Чугуєва Чугуїв 8 8 Кріцина Олена Григорівна
77 Шкурай Світлана Михайлівна м. Харків Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 93 Жовтневий 11 11 Шишигіна Ніна Вікторівна універсальний
78 Михайлюта Владислав Ігорович м. Харків Харківська гімназія № 39 Жовтневий 11 11 Гогенко Олена Валеріївна технологічний
79 Супрун Артем Юрійович м. Харків Харківський технічний ліцей № 173 Комінтернівський 8 8 Шконда Олена Олександрівна
80 Славгородський Станіслав Ігоревич м. Харків Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 151 Комінтернівський 8 8 Товстолуг Євгеній Михайлович
81 Гриценко Володимир Григорович м. Харків Харківська гімназія № 82 Комінтернівський 9 9 Волчкова Наталія Олексіївна
82 Дорош Олександр Валерійович м. Харків Харківська гімназія № 46 Комінтернівський 10 10 Хворостова Наталія Іванівна математичний
83 Крот Андрій Олександрович м. Харків Харківська гімназія № 46 Комінтернівський 11 11 Уставщикова Карина Миколаївна математичний
84 Роде Кирило Максимович м. Харків Харківська гімназія № 82 Комінтернівський 11 11 Волчкова Наталія Олексіївна математичний
85 Дзюба Максим Денисович м. Харків Харківський технічний ліцей № 173 Комінтернівський 11 11 Шконда Олена Олександрівна хіміко-біологічний
86 Козлова Анастасія Віталіївна м. Харків Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 87 Ленінський 9 9 Кожевнікова Ірина Миколаївна
87 Сподарець Олексій Михайлович м. Харків Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 126 Ленінський 9 9 Чижова Юлія Германівна
88 Шматько Олександр Володимирович м. Харків Харківська гімназія № 13 Ленінський 9 9 Носова Вікторія Володимирівна
89 Піддубний Олександр В'ячеславович м. Харків Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 87 Ленінський 11 11 Кожевнікова Ірина Миколаївна фізико-математичний
90 Єрмаков Михайло Володимирович м. Харків Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 75 Орджонікідзевський 9 9 Буравкова Тетяна Іванівна
91 Гіблов Артем Олександрович м. Харків Харківська гімназія № 163 Орджонікідзевський 9 9 Харківець Вікторія Вікторівна
92 Мартинюк Дмитро Олександрович м. Харків Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 85 Орджонікідзевський 11 11 Шкумат Наталія Миколаївна фізико-математичний
93 Герасімов Сергій Сергійович м. Харків Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 80 Орджонікідзевський 10 10 Сасик Лідія Григорівна універсальний
94 Колодєзний Дмитро Юрійович м. Харків Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 80 Орджонікідзевський 11 11 Сасик Лідія Григорівна фізико-математичний
95 Іванова Вікторія Ігорівна м. Харків Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 155 Орджонікідзевський 11 11 Журавель Тетяна Володимирівна фізико-математичний
96 Шевляков Дмитро Олександрович м. Харків Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 66 Червонозаводський 11 11 Бубенко Тетяна Вікторівна філологічний
97 Гулевич Михайло Володимирович м. Харків Харківська гімназія № 34 Червонозаводський 11 11 Безчеревних Тетяна Валеріївна філологічний
98 Певний Сергій Олександрович м. Харків Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 35 Червонозаводський 11 11 Гаврилова Тамара Миколаївна філологічний
99 Дорохов Михайло Олександрович м. Харків Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 10 Червонозаводський 11 11 Ходацька Олена Вікторівна філологічний
100 Яуров Андрій Олександрович м. Харків Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 120 Червонозаводський 9 9 Іванова Наталія Валентинівна
101 Обухова Тетяна Анатоліївна м. Харків Харківський ліцей № 161 "Імпульс" Фрунзенський 9 9 Антонова Ірина Юріївна
102 Глібов Данило Максимович м. Харків Харківська гімназія № 14 Фрунзенський 9 9 Сюрін Олег Миколайович
103 Хворостінко Руслан Богданович м. Харків Харківський ліцей № 161 "Імпульс" Фрунзенський 9 9 Антонова Ірина Юріївна
104 Денисенко Юрій Євгенович м. Харків Харківський ліцей № 161 "Імпульс" Фрунзенський 10 10 Антонова Ірина Юріївна фізико-математичний
105 Афанасьєв Євгеній Володимирович м. Харків Харківський ліцей № 161 "Імпульс" Фрунзенський 10 10 Антонова Ірина Юріївна фізико-математичний
106 Кучмасов Антон Олександрович м. Харків Харківський ліцей № 161 "Імпульс" Фрунзенський 10 10 Антонова Ірина Юріївна фізико-математичний
107 Кузнєцов Михайло Олександрович м. Харків Харківський ліцей № 161 "Імпульс" Фрунзенський 11 11 Антонова Ірина Юріївна фізико-математичний
108 Цемма Марк Ігорович м. Харків Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 61 Фрунзенський 11 11 Даценко Ірина Миколаївна філологічний
109 Струтинський Максим Юрійович м. Харків Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 38 Фрунзенський 11 11 Чернова Світлана Вікторівна інформаційно-технологічний
110 Єрохін Максим Андрійович Ліцеї при ВНЗ Харківський університетський ліцей Ліцеї 9 9 Порван Андрій Павлович
111 Кузнєцов Євгеній Олександрович Ліцеї при ВНЗ Харківський університетський ліцей Ліцеї 9 9 Порван Андрій Павлович
112 Кутенський Ігор Олегович Ліцеї при ВНЗ Аерокосмічний ліцей на базі Національного аерокосмічного університету імені М. Є. Жуковського "ХАІ" Ліцеї 11 11 Бабкіна Анастасія Володимирівна
113 Вамболь Олексій Сергійович Ліцеї при ВНЗ Аерокосмічний ліцей на базі Національного аерокосмічного університету імені М. Є. Жуковського "ХАІ" Ліцеї 11 11 Бабкіна Анастасія Володимирівна
114 Шкробот Родіон Вікторович Ліцеї при ВНЗ Харківський університетський ліцей Ліцеї 11 11 Порван Андрій Павлович
115 Крижній Владислав Дмитрович Ліцеї при ВНЗ Аерокосмічний ліцей на базі Національного аерокосмічного університету імені М. Є. Жуковського "ХАІ" Ліцеї 11 11 Бабкіна Анастасія Володимирівна
116 Чумак Дмитро Олексійович Ліцеї при ВНЗ Харківський регіональний ліцей автомобільно-дорожньої галузі Ліцеї 11 11 Жадан Олександр Іванович
117 Жернов Андрій Володимирович м. Харків Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Фізматліцей 9 9 Олійникова Ніна В'ячеславівна фізико-математичний
118 Микитянський Максим Анатолійович м. Харків Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Фізматліцей 9 9 Олійникова Ніна В'ячеславівна фізико-математичний
119 Матвєєвський Дмитро Олександрович м. Харків Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Фізматліцей 9 9 Олійникова Ніна В'ячеславівна фізико-математичний
120 Езе Франклін Майкл м. Харків Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Фізматліцей 9 9 Олійникова Ніна В'ячеславівна фізико-математичний
121 Горєлишев Сергій Станіславович м. Харків Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Фізматліцей 10 10 Василенко Віта Олексіївна фізико-математичний
122 Лійко Вікторія Володимирівна м. Харків Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Фізматліцей 10 10 Василенко Віта Олексіївна фізико-математичний
123 Родіонов Георгій Рабіхович м. Харків Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Фізматліцей 10 10 Василенко Віта Олексіївна фізико-математичний
124 Климович Юрій Миколайович м. Харків Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Фізматліцей 11 11 Олійникова Ніна В'ячеславівна фізико-математичний
125 Софронов Геннадій Олександрович м. Харків Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Фізматліцей 11 11 Олійникова Ніна В'ячеславівна фізико-математичний
126 Сипітий Павло Олексійович м. Харків Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Фізматліцей 11 11 Олійникова Ніна В'ячеславівна фізико-математичний
127 Ляшко Артем Вікторович Печенізький Мартівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Печеніги 9 9 Костоглодова Тетяна Петрівна
128 Криворучко Станіслав Валерійович Печенізький Артемівський НВК Печеніги 11 11 Отченашко Надія Петрівна природничий
129 Діканьова Тетяна Миколаївна Печенізький ліцей імені Г. Семирадського Печеніги 8 8 Павленко Григорій Миколайович
130 Сусло Євгенія Олександрівна Богодухівський Богодухівська гімназія № 1 Богодухів 8 8 Ветров Руслан Олексійович
131 Пономаренко Анна Анатоліївна Богодухівський Богодухівський ліцей № 3 Богодухів 9 9 Мельникова Тамара Михайлівна
132 Глітко Віталій Олександрович Богодухівський Богодухівський ліцей № 3 Богодухів 10 10 Мельникова Тамара Михайлівна технологічний
133 Харченко Оксана Володимирівна Богодухівський Богодухівська гімназія № 1 Богодухів 11 11 Ветров Руслан Олексійович суспільно-гуманітарний
134 Пашньов Дмитро Костянтинович Близнюківський СЗОШ І-ІІІ ступенів с.Садове Близнюки 8 8 Жук Володимир Леонідович
135 Огар Віталій Євгенович Близнюківський СЗОШ І-ІІІ ступенів с.Лукашівка Близнюки 9 9 Чепеленко Олег Олександрович
136 Коленда Сергій Олександрович Близнюківський СЗОШ І-ІІІ ступенів с.Новонадеждине Близнюки 11 11 Кучинський Олексій Петрович універсальний
137 Маник Владислав Миколайович Близнюківський ліцей с. Близнюки Близнюки 11 11 Бездольний Олександр Іванович філологічний
138 Христенко Гліб Геннадійович Краснокутський Дублянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Краснийкут 9 9 Сидоренко Олександр Вікторович
139 Бондаренко Тарас Юрійович Краснокутський Дублянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Краснийкут 10 10 Сидоренко Олександр Вікторович універсальний
140 Сабірова Анна Хурматівна Краснокутський Дублянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Краснийкут 11 11 Сидоренко Олександр Вікторович універсальний
141 Черешнюк Антон Євгенійович Кегичівський Кегичівський ліцей Кегичівка 8 8 Красненко Вікторія Анатоліївна фізико-математичний
142 Фень Олександр Геннадійович Кегичівський Кегичівський ліцей Кегичівка 9 9 Красненко Вікторія Анатоліївна
143 Рубан Юрій Олексійович Кегичівський Кегичівський ліцей Кегичівка 10 10 Красненко Вікторія Анатоліївна фізико-математичний
144 Вальтер Євгенія Борисівна Кегичівський Кегичівський ліцей Кегичівка 11 11 Красненко Вікторія Анатоліївна фізико-математичний
145 Чуприна Сергій Костянтинович Чугуївський ЗОШ І-ІІІ ступенів смт. Кочеток Чугуївський 8 8 Севідова Ірина Олександрівна
146 Рютіна Вікторія Олегівна Чугуївський ЗОШ І-ІІІ ступенів смт. Новопокровка Чугуївський 9 9 Борисовська Тетяна Євгенівна
147 Марініч Сергій Ігорович Чугуївський Малинівська гімназія Чугуївський 10 10 Гриценко Олександр Олексійович універсальний
148 Шаповалова Ірина Сергіївна Чугуївський Чкаловська ЗОШ І-ІІІ ступенів Чугуївський 11 11 Бєлянкіна Тетяна Іванівна універсальний
149 Оверко Анна Юріївна Шевченківський Ліцей Шевченківської райради Шевченково 8 8 Вітковська Світлана Юріївна
150 Косар Юрій Ігорович Шевченківський Ліцей Шевченківської райради Шевченково 9 9 Іванов Дмитро Миколайович
151 Кохан Сергій Анатолійович Шевченківський Ліцей Шевченківської райради Шевченково 10 10 Вітковська Світлана Юріївна фізико-математичний
152 Бондаренко Віталій Леонідович Шевченківський Ліцей Шевченківської райради Шевченково 11 11 Іванов Дмитро Миколайович фізико-математичний
153 Кальметьєва Марина Костянтинівна м. Харків приватний ліцей "Професіонал" Київський 8 8 Коваленко Сергій Володимирович
154 Трубай Андрій Юрійович м. Харків Харківська гімназія № 55 Київський 9 9 Корнієнко Марина Михайлівна
155 Коханов Сергій Володимирович м. Харків Харківська гімназія № 55 Київський 9 9 Корнієнко Марина Михайлівна
156 Карпінський Антон Михайлович м. Харків Харківська гімназія № 55 Київський 10 10 Корнієнко Марина Михайлівна математичний
157 Панченко Дмитро Анатолійович м. Харків приватний ліцей "Професіонал" Київський 11 11 Коваленко Сергій Володимирович комп'ютерний
158 Нечитайло Антон Юрійович м. Харків Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 Київський 11 11 Чистякова Наталя Борисівна математичний
159 Стаднік Юрій Борисович м. Харків Харківська гімназія № 55 Київський 11 11 Корнієнко Марина Михайлівна математичний
160 Лейба Костянтин Андрійович м. Харків приватний ліцей "Професіонал" Київський 11 11 Коваленко Сергій Володимирович комп'ютерний
161 Ожередов Арсеній Миколайович м. Харків Харківська гімназія № 55 Київський 11 11 Корнієнко Марина Михайлівна математичний
162 Богдан Артем Вікторович Харківський Липецька ЗОШ ім. П.В.Щепкіна Харківський 11 11 Пархоменко Інна Володимирівна універсальний
163 Локойда Вячеслав Олегович Харківський Мереф'янська ЗОШ № 1 Харківський 11 11 Цимбалюк Сергій Ілліч універсальний
164 Дяченко Віталій Геннадійович Харківський Циркунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Харківський 10 10 Слюсар Тетяна Петрівна технологічний
165 Дяченко Дмитро Геннадійович Харківський Циркунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Харківський 9 9 Слюсар Тетяна Петрівна
166 Сичов Владислав Сергійович Харківський Мереф'янська ЗОШ № 6 Харківський 9 9 Сотникова Тетяна Євгеніївна
167 Сікачов Єгор Миколайович Харківський Липецька ЗОШ ім. П.В.Щепкіна Харківський 8 8 Пархоменко Інна Володимирівна
168 Мішутіна Юлія Сергіївна Зачепилівський Зачепилівський ліцей Зачепилівка 10 10 Гришина Вікторія Вікторівна універсальний
169 Лисан Ангеліна Валеріївна Зачепилівський Зачепилівський ліцей Зачепилівка 11 11 Гришина Вікторія Вікторівна універсальний
170 Тройченкова Анна Сергіївна Зачепилівський Зачепилівський ліцей Зачепилівка 11 11 Гришина Вікторія Вікторівна універсальний
171 Бузаров Дмитрій Ілліч м. Харків Харківська гімназія № 144 Московський 7 8 Ляшенко Юрій Васильович
172 Яловега Микола Анатолійович м. Харків Харківський ліцей № 141 Московський 11 11 Яловега Лідія Володимирівна фізико-математичний
173 Балганбаєв Сергій Арстанбекович м. Харків Харківська гімназія № 144 Московський 11 11 Ляшенко Юрій Васильович біолого-хімічний
174 Турчин Сергій Олексійович м. Харків Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 122 Московський 11 11 Баталова Любов Вікторівна фізико-математичний
175 Адмін Ярослав Олександрович м. Харків Харківський ліцей № 141 Московський 11 11 Яловега Лідія Володимирівна фізико-математичний
176 Красножон Артем Георгійович м. Харків Харківська гімназія № 144 Московський 11 11 Ляшенко Юрій Васильович біолого-хімічний
177 Юзько Євген Вячеславович м. Харків Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 128 Московський 11 11 Юзько Світлана Миколаївна фізико-математичний
178 Скорняков Дмитро Володимирович Красноградський Красноградська гімназія "Гранд" Красноград 8 8 Щербинина Оксана Іванівна
179 Шептура Юрій Володимирович Красноградський Попівський НВК Красноград 9 9 Шептура Світлана Володимирівна
180 Ільченко Ілля Геннадійович Красноградський Красноградська гімназія "Гранд" Красноград 10 10 Щербинина Оксана Іванівна суспільно-гуманітраний
181 Сахабудінов Марат Рінатович Красноградський Красноградська гімназія "Гранд" Красноград 11 11 Поляков Ігор Вячеславович природничий
182 Халін Олександр Сергійович Борівський Борівська гімназія № 1 Борова 10 10 Кравцов Геннадій Вікторович універсальний
183 Петренко Богдан Володимирович Борівський Піско-Радьківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Борова 11 11 Татарина Любов Іванівна математичний
184 Вєтошкін Євген Володимирович Борівський Борівська гімназія № 1 Борова 11 11 Кравцов Геннадій Вікторович універсальний
185 Скиба Володимир Анатолійович Борівський Борівська гімназія № 1 Борова 11 11 Кравцов Геннадій Вікторович універсальний
186 Шоляк Володимир Юрійович Дворічанський Дворічанський ліцей-інтернат Дворічна 11 11 Ісаєнко Сергій Сергійович математичний
187 Горохов Олександр Валерійович Ізюмський Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Ізюмський 8 8 Ткачов Дмитро Володимирович
188 Заболоцький Руслан Олександрович Ізюмський Студенокський НВК Ізюмський 9 9 Папірна Світлана Борисівна
189 Реус Владислав Вікторович Ізюмський Студенокський НВК Ізюмський 10 10 Папірна Світлана Борисівна суспільно-гуманітарний
190 Троян Олександр Вікторович Ізюмський Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Ізюмський 11 11 Ткачов Дмитро Володимирович універсальний
191 Циганенко Олексій Сергійович Нововодолазький Нововодолазький ліцей Новаводолага 10 10 Шевченко Ві Ів філологічний
192 Сушко Сергій Володимирович Нововодолазький Нововодолазька гімназія Новаводолага 11 11 Печій Олена Миколаївна суспільно-гуманітарний
193 Кравченко Олександр Сергійович м. Харків Харківський НВК № 45 "Академічна гімназія" Дзержинський 11 11 Арзубов Микола Олексійович фізико-математичний
194 Побойко Ігор Валерійович м. Харків Харківський НВК № 45 "Академічна гімназія" Дзержинський 11 11 Арзубов Микола Олексійович фізико-математичний
195 Тамм Олександр Володимирович м. Харків Харківський НВК № 45 "Академічна гімназія" Дзержинський 11 11 Арзубов Микола Олексійович фізико-математичний
196 Майстренко Олексій Олександрович м. Харків Харківський НВК № 45 "Академічна гімназія" Дзержинський 11 11 Арзубов Микола Олексійович фізико-математичний
197 Кіслінський Олексій Олексійович м. Харків Харківський НВК № 45 "Академічна гімназія" Дзержинський 10 10 Арзубов Микола Олексійович фізико-математичний
198 Лисичкін Сергій Валерійович м. Харків Харківський НВК № 45 "Академічна гімназія" Дзержинський 10 10 Арзубов Микола Олексійович фізико-математичний
199 Сальник Вадим Станіславович м. Харків Харківський НВК № 45 "Академічна гімназія" Дзержинський 10 10 Арзубов Микола Олексійович фізико-математичний
200 Кадець Борис Володимирович м. Харків Харківський НВК № 45 "Академічна гімназія" Дзержинський 10 10 Арзубов Микола Олексійович фізико-математичний
201 Ратнакар Наліні Віталівна м. Харків Харківський НВК № 45 "Академічна гімназія" Дзержинський 9 9 Арзубов Микола Олексійович
202 Охріменко Анна Геннадіївна м. Харків Харківський НВК № 45 "Академічна гімназія" Дзержинський 9 9 Арзубов Микола Олексійович
203 Коміссарова Ася Володимирівна м. Харків Харківська гімназія № 47 Дзержинський 9 9 Щербаков Олександр Всеволодович
204 Амбарцумов Микола Миколайович м. Харків Харківський НВК № 45 "Академічна гімназія" Дзержинський 9 9 Арзубов Микола Олексійович
205 Шморгун Ольга Сергіївна м. Харків Харківський НВК № 45 "Академічна гімназія" Дзержинський 9 9 Арзубов Микола Олексійович
206 Мелконян Олександр Рубенович м. Харків Харківський НВК № 45 "Академічна гімназія" Дзержинський 9 9 Арзубов Микола Олексійович
207 Плотнікова Альона Сергіївна м. Харків Харківський НВК № 45 "Академічна гімназія" Дзержинський 8 8 Арзубов Микола Олексійович
208 Штефан Артем Ігорович м. Харків Харківський НВК № 45 "Академічна гімназія" Дзержинський 8 8 Арзубов Микола Олексійович
209 Агапов Костянтин Сергійович м. Харків Харківський НВК № 45 "Академічна гімназія" Дзержинський 8 8 Арзубов Микола Олексійович
210 Гордін Микола Миколайович м. Харків Харківський НВК № 45 "Академічна гімназія" Дзержинський 8 8 Арзубов Микола Олексійович
211 Хильчук Валентин Вадимович Зміївський Бірківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Зміїв 11 11 Колісник Сергій Леонідович універсальний
212 Натолока Сергій Сергійович Барвінківський Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Барвінкове 9 9 Щолок Володимир Васильович
213 Ляшенко Ольга Максимівна Барвінківський Барвінківська гімназія № 1 Барвінкове 10 10 Пересада Андрій Іванович філологічний
214 Дзюба Єлизавета Сергіївна Барвінківський Барвінківська гімназія № 1 Барвінкове 11 11 Баляса Вадим Олександрович філологічний
215 Рейко Володимир Олегович Куп'янський Піщанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Куп'янський 10 10 Кусяк Андрій Олександрович суспільно-гуманітарний
216 Бондар Сергій Олександрович Куп'янський Піщанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Куп'янський 11 11 Кусяк Андрій Олександрович суспільно-гуманітраний
217 Бакунов Микита Миколайович м. Харків Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Фізматліцей 8 8 Троянова Євгенія Олександрівна фізико-математичний
218 Тимошин Євгеній Володимирович м. Харків Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Фізматліцей 9 9 Олійникова Ніна В'ячеславівна фізико-математичний
219 Сосніков Степан Андрійович м. Харків приватний ліцей "Професіонал" Київський 9 9 Кащеєв Леонід Борисович інформаційний
220 Духов Пилип Сергійович м. Харків Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Фізматліцей 11 11 Олійникова Ніна В'ячеславівна фізико-математичний
221 Гудков Антон Анатолійович м. Харків Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 104 Орджонікідзевський 9 9 Бортникова Ольга Миколаївна
222 Бабенко Михайло Павлович м. Харків Харківський НВК № 45 "Академічна гімназія" Дзержинський 7 8 Березова Світлана Олексіївна
223 Варвашенко Дмитро Андрійович м. Харків Харківський НВК № 45 "Академічна гімназія" Дзержинський 8 8 Арзубов Микола Олексійович
224 Довгопол Владислав Олександрович м. Харків Харківський НВК № 45 "Академічна гімназія" Дзержинський 8 8 Арзубов Микола Олексійович
225 Лебединцев Геннадій Геннадійович м. Харків Харківський НВК № 45 "Академічна гімназія" Дзержинський 8 8 Арзубов Микола Олексійович
226 Юрченко Іван Дмитрович м. Харків Харківський НВК № 45 "Академічна гімназія" Дзержинський 8 8 Арзубов Микола Олексійович
227 Фаріон Ігор Вадимович м. Харків Харківський НВК № 45 "Академічна гімназія" Дзержинський 8 8 Арзубов Микола Олексійович
228 Гулін Всеволод Романович м. Харків Харківський НВК № 45 "Академічна гімназія" Дзержинський 9 9 Арзубов Микола Олексійович
229 Піляєв Данил Викторович м. Харків Харківський НВК № 45 "Академічна гімназія" Дзержинський 9 9 Арзубов Микола Олексійович
230 Штанько Максим Ігорович м. Харків Харківський НВК № 45 "Академічна гімназія" Дзержинський 9 9 Арзубов Микола Олексійович
231 Рибалко Ян Владиславович м. Харків Харківський НВК № 45 "Академічна гімназія" Дзержинський 10 10 Арзубов Микола Олексійович фізико-математичний
232 Панкратов Михайло Олександрович м. Харків Харківський НВК № 45 "Академічна гімназія" Дзержинський 10 10 Арзубов Микола Олексійович фізико-математичний
233 Дружинін Микола Олексійович м. Харків Харківський НВК № 45 "Академічна гімназія" Дзержинський 10 10 Арзубов Микола Олексійович фізико-математичний
234 Пугачов Іван Романович м. Харків Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Фізматліцей 8 8 Троянова Євгенія Олександрівна
235 Явтушенко Василь Олександрович м. Харків Харківський НВК № 45 "Академічна гімназія" Дзержинський 11 11 Арзубов Микола Олексійович фізико-математичний
236 Лійко Анастасія Володимирівна м. Харків Харківський НВК № 45 "Академічна гімназія" Дзержинський 11 11 Арзубов Микола Олексійович фізико-математичний
237 Мастинський Олександр Вадимович м. Харків Харківський НВК № 45 "Академічна гімназія" Дзержинський 11 11 Арзубов Микола Олексійович фізико-математичний
238 Ушакова Катерина Дмитрівна Ліцеї при ВНЗ Харківський університетський ліцей Ліцеї 9 9 Порван Андрій Павлович
239 Петров Борис Володимирович м. Харків Харківська гімназія № 47 Дзержинський 8 8 Щербаков Олександр Всеволодович
240 Тарасенко В'ячеслав Сергійович м. Харків Харківська гімназія № 47 Дзержинський 8 8 Щербаков Олександр Всеволодович
241 Довженко Олег Ігоревич м. Харків Харківська гімназія № 47 Дзержинський 9 9 Щербаков Олександр Всеволодович
242 Музалов Ігор Євгенович м. Харків Харківська гімназія № 47 Дзержинський 9 9 Щербаков Олександр Всеволодович
243 Кіщенко Роман Валерійович м. Харків Харківська гімназія № 47 Дзержинський 10 10 Щербаков Олександр Всеволодович хіміко-біологічний
244 Скорченко Олена Юріївна м. Харків Харківська гімназія № 47 Дзержинський 11 11 Щербаков Олександр Всеволодович економічний
245 Рєзнік Андрій Анатолійович Харківський Липецька ЗОШ ім. П.В.Щепкіна Харківський 9 9 Пархоменко Інна Володимирівна
246 Євтушенко Дмитро Юрійович м. Харків Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 87 Ленінський 11 11 Кожевнікова Ірина Миколаївна
247 Данильченко Дмитро Сергійович Барвінківський Перша Іванівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Барвінкове 10 10 Данильченко Ольга Василівна філологічний
248 Сало Сергій Олександрович Зачепилівський Зачепилівський ліцей Зачепилівка 11 11 Гришина Вікторія Вікторівна
249 Тимченко Владислав Анатолійович Красноградський Красноградська гімназія "Гранд" Красноград 9 9 Щербинина Оксана Іванівна
250 Калмикова Анастасія Володимирівна Куп'янський Піщанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Куп'янський 9 9 Кусяк Андрій Олександрович
251 Будакова Валерія Ігорівна Нововодолазький Нововодолазький ліцей Новаводолага 10 10 Шевченко Ві Ів
252 Жижирій Ігор Олександрович Нововодолазький Нововодолазький ліцей Новаводолага 11 11 Шевченко Ві Ів
253 Зеленська Анастасія Павлівна Печенізький ліцей імені Г. Семирадського Печеніги 10 10 Павленко Григорій Миколайович
Версія 1.00.005