ПІБ учасника Навчальний заклад Бали Місце
1 Кіслінський Олексій Олексійович Харківський НВК № 45 "Академічна гімназія" 1000
2 Побойко Ігор Валерійович Харківський НВК № 45 "Академічна гімназія" 880
3 Микитянський Максим Анатолійович Харківський фізико-математичний ліцей № 27 860
4 Кравченко Олександр Сергійович Харківський НВК № 45 "Академічна гімназія" 820
5 Майстренко Олексій Олександрович Харківський НВК № 45 "Академічна гімназія" 760
6 Лисичкін Сергій Валерійович Харківський НВК № 45 "Академічна гімназія" 760
7 Кадець Борис Володимирович Харківський НВК № 45 "Академічна гімназія" 720
8 Лійко Вікторія Володимирівна Харківський фізико-математичний ліцей № 27 640
9 Афанасьєв Євгеній Володимирович Харківський ліцей № 161 "Імпульс" 640
10 Софронов Геннадій Олександрович Харківський фізико-математичний ліцей № 27 600
11 Гулін Всеволод Романович Харківський НВК № 45 "Академічна гімназія" 600
12 Климович Юрій Миколайович Харківський фізико-математичний ліцей № 27 580
13 Езе Франклін Майкл Харківський фізико-математичний ліцей № 27 580
14 Агапов Костянтин Сергійович Харківський НВК № 45 "Академічна гімназія" 540
15 Стаднік Юрій Борисович Харківська гімназія № 55 540
16 Нечитайло Антон Юрійович Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 540
17 Сальник Вадим Станіславович Харківський НВК № 45 "Академічна гімназія" 520
18 Юрченко Іван Дмитрович Харківський НВК № 45 "Академічна гімназія" 520
19 Амбарцумов Микола Миколайович Харківський НВК № 45 "Академічна гімназія" 520
20 Богдан Артем Вікторович Липецька ЗОШ ім. П.В.Щепкіна 520
21 Лійко Анастасія Володимирівна Харківський НВК № 45 "Академічна гімназія" 520
22 Панкратов Михайло Олександрович Харківський НВК № 45 "Академічна гімназія" 500
23 Балганбаєв Сергій Арстанбекович Харківська гімназія № 144 500
24 Жернов Андрій Володимирович Харківський фізико-математичний ліцей № 27 500
25 Охріменко Анна Геннадіївна Харківський НВК № 45 "Академічна гімназія" 480
26 Карпінський Антон Михайлович Харківська гімназія № 55 480
27 Єрохін Максим Андрійович Харківський університетський ліцей 480
28 Коханов Сергій Володимирович Харківська гімназія № 55 460
29 Штефан Артем Ігорович Харківський НВК № 45 "Академічна гімназія" 460
30 Мастинський Олександр Вадимович Харківський НВК № 45 "Академічна гімназія" 460
31 Турчин Сергій Олексійович Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 122 460
32 Вамболь Олексій Сергійович Аерокосмічний ліцей на базі Національного аерокосмічного університету імені М. Є. Жуковського "ХАІ" 440
33 Шкробот Родіон Вікторович Харківський університетський ліцей 440
34 Мелконян Олександр Рубенович Харківський НВК № 45 "Академічна гімназія" 440
35 Плотнікова Альона Сергіївна Харківський НВК № 45 "Академічна гімназія" 440
36 Яловега Микола Анатолійович Харківський ліцей № 141 440
37 Матвєєвський Дмитро Олександрович Харківський фізико-математичний ліцей № 27 420
38 Панченко Дмитро Анатолійович приватний ліцей "Професіонал" 420
39 Кутенський Ігор Олегович Аерокосмічний ліцей на базі Національного аерокосмічного університету імені М. Є. Жуковського "ХАІ" 420
40 Сало Андрій Андрійович Лозівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 420
41 Кузнєцов Михайло Олександрович Харківський ліцей № 161 "Імпульс" 420
42 Михайлюта Владислав Ігорович Харківська гімназія № 39 420
43 Адмін Ярослав Олександрович Харківський ліцей № 141 400
44 Гриценко Володимир Григорович Харківська гімназія № 82 400
45 Колодєзний Дмитро Юрійович Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 80 400
46 Піляєв Данил Викторович Харківський НВК № 45 "Академічна гімназія" 380
47 Сипітий Павло Олексійович Харківський фізико-математичний ліцей № 27 380
48 Тамм Олександр Володимирович Харківський НВК № 45 "Академічна гімназія" 380
49 Шморгун Ольга Сергіївна Харківський НВК № 45 "Академічна гімназія" 380
50 Гіблов Артем Олександрович Харківська гімназія № 163 380
51 Горєлишев Сергій Станіславович Харківський фізико-математичний ліцей № 27 360
52 Родіонов Георгій Рабіхович Харківський фізико-математичний ліцей № 27 360
53 Красножон Артем Георгійович Харківська гімназія № 144 340
54 Гордін Микола Миколайович Харківський НВК № 45 "Академічна гімназія" 340
55 Сичов Владислав Сергійович Мереф'янська ЗОШ № 6 340
56 Бакунов Микита Миколайович Харківський фізико-математичний ліцей № 27 340
57 Чумак Дмитро Олексійович Харківський регіональний ліцей автомобільно-дорожньої галузі 340
58 Рибалко Ян Владиславович Харківський НВК № 45 "Академічна гімназія" 340
59 Фаріон Ігор Вадимович Харківський НВК № 45 "Академічна гімназія" 340
60 Крот Андрій Олександрович Харківська гімназія № 46 340
61 Роде Кирило Максимович Харківська гімназія № 82 340
62 Хильчук Валентин Вадимович Бірківська ЗОШ І-ІІІ ступенів 320
63 Довженко Олег Ігоревич Харківська гімназія № 47 320
64 Духов Пилип Сергійович Харківський фізико-математичний ліцей № 27 320
65 Коміссарова Ася Володимирівна Харківська гімназія № 47 320
66 Дзюба Максим Денисович Харківський технічний ліцей № 173 300
67 Мартинюк Дмитро Олександрович Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 85 280
68 Пугачов Іван Романович Харківський фізико-математичний ліцей № 27 280
69 Шевляков Дмитро Олександрович Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 66 280
70 Кучмасов Антон Олександрович Харківський ліцей № 161 "Імпульс" 280
71 Сахабудінов Марат Рінатович Красноградська гімназія "Гранд" 280
72 Бузаров Дмитрій Ілліч Харківська гімназія № 144 260
73 Довгопол Владислав Олександрович Харківський НВК № 45 "Академічна гімназія" 260
74 Білогай Максим Віталійович Ізюмська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 260
75 Варвашенко Дмитро Андрійович Харківський НВК № 45 "Академічна гімназія" 260
76 Могилка Олександр Вікторович Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 240
77 Кальметьєва Марина Костянтинівна приватний ліцей "Професіонал" 240
78 Михайличенко Владислав Юрійович Куп'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 12 240
79 Дружинін Микола Олексійович Харківський НВК № 45 "Академічна гімназія" 220
80 Колісник Олександр Сергійович Першотравнева гімназія 220
81 Семерков Володимир Володимирович Багатопрофільний ліцей м. Чугуєва 220
82 Титаренко Микола Миколайович ліцей № 1 м. Змієва 220
83 Лебединцев Геннадій Геннадійович Харківський НВК № 45 "Академічна гімназія" 220
84 Іванова Вікторія Ігорівна Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 155 220
85 Струтинський Максим Юрійович Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 38 220
86 Тимошин Євгеній Володимирович Харківський фізико-математичний ліцей № 27 220
87 Шаповалова Ірина Сергіївна Чкаловська ЗОШ І-ІІІ ступенів 220
88 Тарасенко В'ячеслав Сергійович Харківська гімназія № 47 200
89 Супрун Артем Юрійович Харківський технічний ліцей № 173 200
90 Сосніков Степан Андрійович приватний ліцей "Професіонал" 200
91 Манахов Кирило Андрійович гімназія № 2 сел. Комсомольське 200
92 Мєлєнтьєв Ігор Анатолійович Ізюмська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 12 200
93 Вороновський Костянтин Володимирович Балаклійський ліцей 180
94 Калмикова Анастасія Володимирівна Піщанська ЗОШ І-ІІІ ступенів 180
95 Білаш Дмитро Станіславович Катеринівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 180
96 Штанько Максим Ігорович Харківський НВК № 45 "Академічна гімназія" 180
97 Герасімов Сергій Сергійович Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 80 180
98 Обухова Тетяна Анатоліївна Харківський ліцей № 161 "Імпульс" 180
99 Гудков Антон Анатолійович Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 104 180
100 Дзюба Єлизавета Сергіївна Барвінківська гімназія № 1 180
Версія 1.00.005